Prawdziwy hit z Instragrama 

Każda kobieta ubóstwia się otaczać przepięknymi oraz dodatkowo uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym sąsiedztwie daje nam sporo radości i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę więcej, jeżeli już wygląda słodko , a dodatkowo uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością pomiędzy kobiet globalnie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie bardzo dużo i na pewno w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów. Również na polskim Instagramie coraz częściej pojawiają się już te przesłodkie , a dodatkowo urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to zwyczajnie zabawka, którą ściskamy w dłoni, ażeby rozładować napięcie. W dzisiejszych czasach dosłownie zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i posiadać nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i zwyczajnie nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się jednakże o wiele lepiej, niż na zdjęciach. Aktualnie w Polsce funkcjonuje już sklep e-commerce, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość znaczny i znajdziecie w nim sporo interesujących, japońskich zabawek zwalczających stres w różnych kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko uroczo wyglądają, niemniej jednak także pięknie pachną. Nie są to jednak zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Categories: Uncategorized
Tags: