Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się priorytetowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz dodatkowo sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych możliwości na zabezpieczenie swoich produktów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają też swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednakże wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez najmniejszego problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje na prawdę dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem każdorazowo bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to naprawdę fenomenalny produkt na naszym rynku, który warto mieć w swoim sklepie, ażeby błyskawicznie pobrać klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Kolejnym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za około sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten rewelacyjny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego fachowego systemu antykradzieżowego. 

Zobacz również: magnes do ściągania zabezpieczeń.

Categories: Uncategorized
Tags: