Odszkodowanie powypadkowe 

W obecnych czasach praktycznie dzień w dzień ktoś ulega poważnemu wypadkowi na polskich drogach. Czasem nasze obrażenia są tak poważne, że jesteśmy zmuszeni do długiego pobytu w szpitali i intensywnej rehabilitacji. Każdy uszczerbek na zdrowiu spowodowany przez innego kierowcę, który zmusza nas do pobytu w szpitalu powyżej trzech dni daje nam prawo do ubiegania się o odszkodowanie.

Na nieszczęście, niemniej jednak polskie zakłady ubezpieczeniowego nie są wcale chętne do wypłacania wysokich odszkodowań dla ofiar wypadku. Są to jednakże pieniądze, które zdecydowanie wam się należą i nie powinniście pozwolić na to, by zakład ubezpieczeń zaniżał wypłaconą wam stawkę. Odszkodowanie komunikacyjne powinno spokojnie pokryć wszystkie koszty leczenia, dlatego powinniście zadbać o to, aby otrzymać odpowiednią sumę (zobacz także: odszkodowanie komunikacyjne). 
Jeśli pracownicy zakładu ubezpieczeń bardzo nisko oszacowali waszą szkodę to warto udać się do dobrego prawnika. Doświadczony prawnik, który już nie raz walczył o wysokie odszkodowanie powypadkowe pomoże wam pozyskać wysoką kwotę w sądzie, które pokryje wszystkie koszty waszego leczenia. Bez dobrego i doświadczonego prawnika niestety nie uda wam się wygrać sprawy o odszkodowanie, gdyż waszym przeciwnikiem będzie cała armia prawników zakładu ubezpieczeniowego. Jeżeli już więc walczycie o kilkadziesiąt tysięcy złotych w górę, to zdecydowanie warto zatrudnić profesjonalistę, który pomoże wam wygrać całą sprawę. W końcu gra toczy się o kilkakrotnie wyższą stawkę, niż wysokość honorarium dla waszego dobrego adwokata. 

Źródło informacji: błędy medyczne.

Categories: Uncategorized
Tags: